Sekite mus Facebooke!

lietuviškai  english

STILUS OPTIMUS

       dantų implantacijos centras, odontologijos klinika

 

 

 

Paslaugos

Dantų implantai

Beskausmis chirurginis gydymas

Kaulo priauginimo procedūros

Protezavimas

Periodontologija

Dantų rovimas

Endodontinis gydymas

Danties restauracija

Burnos higiena

Danties restauracija

 

Kompozitai yra plombos, kurios atitinka danties spalvą. Jie susideda iš dviejų pagrindinių dalių: plastinės dervos ir labai smulkių į stiklą panašių dalelių užpildo. Odontologas parenka kompozito spalvą, kuri atitinka paciento danties spalvą. Kadangi kompozitai labai gerai susilieja su danties emaliu, jie gali būti naudojami gerai matomų dantų srityje, pavyzdžiui priekiniuose dantyse ar prie dantenų krašto. Daugeliui pacientų tik toks gydymo būdas yra priimtinas, kai grąžinama anksčiau buvusi graži šypsena. Tačiau būna atvejų, kai danties ertmė yra per didelė, kad būtų atstatinėjama paprasta plomba, arba toje vietoje vyksta labai intensyvus kramtymas ir kramtymo jėga gali pažeisti dantį. Tokiais atvejais yra naudojami įklotai ir užklotai.

 

Įklotai

 

Įklotai yra danties spalvos restauracijos, kurios dedamos dantų kramtomuosiuose paviršiuose. Jie pakeičia anksčiau naudotas sidabrines plombas. Šiuo metu vieni iš geriausių yra mikrokeramikos kompozitų įklotai.

 

Užklotai

 

Užklotai atstato didelę danties vainiko dalį ir nereikia gaminti danties vainikėlio. O tai reiškia, kad nereikia šlifuoti danties. Mikrokeramikos kompozitas idealiai tinka šiam tikslui.

 

Įklotų ir užklotų privalumai

 

Priklausomai nuo plombos dydžio ir vietos, plombos gali sumažinti danties tvirtumą iki 50 %. Įklotai ir užklotai atvirkščiai gali iki 75 % padidinti danties tvirtumą. Įklotai ir užklotai yra gaminami ne burnos ertmėje ir dėl to gali būti paruošti taip, kad būtų daug tvirtesni už įprastines plombas. Jų spalva gali visiškai atitikti danties spalvą.