Sekite mus Facebooke!

lietuviškai  english

STILUS OPTIMUS

       dantų implantacijos centras, odontologijos klinika

 

 

 

Paslaugos

Dantų implantai

Beskausmis chirurginis gydymas

Kaulo priauginimo procedūros

Protezavimas

Periodontologija

Dantų rovimas

Endodontinis gydymas

Danties restauracija

Burnos higiena

Protezavimas

 

 

Netekus dantų, jie gali būti atstatomi estetiškais dantų protezais. Dantų implantai funkcionuoja kaip dantų šaknys. Dėl to trūkstamus pavienius dantis ar keletą dantų galima atstatyti ant dantų implantų, uždedant pavienius vainikėlius arba fiksuotus tiltinius protezus. Kol vyksta gydymas gali būti gaminami laikini protezai.

Netekus danties arba norint estetiškai sutvarkyti apirusį danties vainiką arba šaknį, galima atlikti protezavimą dantų vainikėliais. Sudėtingais atvejais galima pagaminti didelį fiksuojamą protezą. Taip pat galima protezuoti ant implantų, kurie funkcionuoja kaip dantų šaknys. Dėl to trūkstamus pavienius dantis ar keletą dantų galima atstatyti ant dantų implantų, uždedant pavienius vainikėlius arba fiksuotus tiltinius protezus. Kol vyksta gydymas gali būti gaminami laikini protezai.

 

 

Dantų vainikėliai gali būti gaminami iš metalo keramikos arba cirkonio keramikos.

Metalo keramikos dantų karūnėlės yra tvirtos ir stiprios. Jos nėra pralaidžios šviesai, o tai kai kuriais atvejais gali sukelti keblumų. Tokiais atvejai yra rekomenduojama cirkonio keramika. Šios keramikos estetiškumas yra gerokai didesnis. Cirkonio keramika yra laidi šviesai, todėl po protezavimo natūralius ir protezuotus dantis bus sunku atskirti, kadangi jų atspalviai bei skaidrumas bus visiškai vienodi.