Sekite mus Facebooke!

lietuviškai  english

STILUS OPTIMUS

       dantų implantacijos centras, odontologijos klinika

 

 

 

Paslaugos

Dantų implantai

Beskausmis chirurginis gydymas

Kaulo priauginimo procedūros

Protezavimas

Periodontologija

Dantų rovimas

Endodontinis gydymas

Danties restauracija

Burnos higiena

Beskausmis chirurginis gydymas

 

Nauja koncepcija dantų implantacijoje:  kompleksinis beskausmis chirurginis gydymas

 

Dantų implantacija yra gerai žinomas dantų atstatymo metodas. Nežiūrint į tai, jog šis metodas yra pakankamai brangus, vis daugiau pacientų teigiamai vertina jo privalumus: ilgalaikį dantų atstatymą nešlifuojant gretimų dantų, kaulo atrofijos sumažinimą, gerą estetinį rezultatą ir kita. Tačiau, vienu iš didžiausių trūkumų, pacientai dažniausiai įvardija baimę dėl galimo skausmo implantacijos metu.

Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto profesorius Gintaras Juodžbalys, kurio patirtis, dirbant su sraigto formos dantų implantais viršija 25 metus, yra sukūręs naują dantų implantacijos koncepciją, kuri paremta trimis pagrindiniais principais: greita, beskausmė ir kompleksinė – apimanti visą galimą chirurgiją vienu metu, dantų implantacija.

Tam, kad dantų implantacijos operaciją būtų galima atlikti greitai, reikalingas kruopštus paciento ištyrimas, naudojant šiuolaikinius tyrimo metodus, geriausio gydymo plano sudarymas ir neabejotinai burnos chirurgo kompetencija ir patirtis.

Kad operacija būtų beskausmė, profesorius G. Juodžbalys naudoja visą arsenalą vietinio nuskausminimo metodų ir medžiagų. Jeigu pacientas yra labai jautrus, galima naudoti sąmoningą sedaciją. Paciento jautrumui įvertinti yra sukurta specialios skalės ir metodai, kuriuos G. Juodžbalys kartu su savo mokiniais patobulino ir publikavo tarptautinėje mokslinėje spaudoje. Pritaikius per eilę metų ištobulintus nuskausminimo metodus ir atlikus dantų implantacijos operaciją, dauguma pacientų pasako profesoriui šiuos žodžius: “tikrai, tai buvo daug lengviau nei aš tikėjausi”.

Operacijos traumatiškumui ypatingai didelę reikšmę turi pjūvių dydis ir vieta. Profesorius yra pasiekęs puikių rezultatų atliekant operacijas, kai naudojami maži operaciniai pjūviai arba taip vadinama “tausojanti belopė technika”. Tai padeda pagreitinti operaciją, sumažinti skausmą pooperaciniame laikotarpyje. Sumažėja ne tik skausmas, bet ir veido patinimas. Daugeliu atvejų naudojamos mažai traumatiškos “tunelinės” kaulo priauginimo procedūros. Taip iki 10 kartų yra sumažinami operaciniai pjūviai, skausmas bei pooperacinių komplikacijų galimybė.

Jeigu paciento būklė atitinka indikacijas galima taikyti betarpišką implantaciją, kai implantas įsukamas į danties alveolę, iš karto po danties rovimo.

Ypatingai didelė nauda pacientui yra tai, kad G. Juodžbalys, reikalui esant, taiko kompleksinę chirurgiją. Jis vienu metu atlieka tokias svarbias operacijas kaip dantų implantacija, taip pat periodonto, kaulo priauginimo, dantų rovimo operacijas ir kita. Jūs tik įsivaizduokite kaip ženkliai yra sumažinamas operacijų skaičius, sutaupomi ištisi mėnesiai paciento laiko. Taip pat taupoma paciento sveikata, kadangi sumažinamas organizmo “nuodijimas” vaistais, nes yra vienas pooperacacinis periodas, ir gerti vaistus užtenka vieną kartą, be to, sumažėja stresas. Galų gale taupomi paciento pinigai, nes atliekant kompleksinę chirurgiją yra taikomos ženklios nuolaidos.

 

Informacija tel.: +370 633 91177; +370 37 323153